Změňte svou ložnici

Změňte svou ložnici, změníte svůj život                         

Odnaučili jsme se žít v souladu z přírodou a nevnímáme negativní signály.                           

Pomoci nám může východní filozofie Feng-suej, která se celá staletí zabývala vlivem negativních energií na život člověka a může nám pomoci tyto vlivy odstranit.

Někdy stačí jen nepatrná změna, aby se náš život zlepšil a nebo aby se vyřešily třeba zdravotní potíže.

Pokud se rozhodnete změnit některé věci ve vašem bytě, bude to mít příznivý vliv i na váš život.

 

Kde by měla být umístěna ložnice ?

Pokud si zařizujete novou ložnici a nebo máte možnost volby, v jaké části domu ložnici zřídit, je nejlepší volbou umístění ložnice co nejdále od vchodových dveří.

Důvodem proč si vybrat tu nejvzdálenější  místnost je to, že ložnice má být místem odpočinku a proto by jsme se měli vyvarovat veškerých rušivých momentů, které přicházejí z venkovního prostředí.

I když v dnešní době je moderní mít ložnici co nejblíže koupelny, nejlépe spojenou s tímto prostorem , je toto spojení podle Feng-shuej nevhodné.

Odpadem z koupelny nebo WC vám odteče  energie.

 

Co má vliv na náš spánek ?

Pokud je v ložnici nepořádek, přemíra nábytku a věcí, které tam nepatří, nemůže být náš spánek klidný.V ložnici musí volně proudit energie, nejen kolem postele.

 

Máte v ložnici květiny v různých květináčích a truhlících? Odstraňte je !

V ložnici pokud je dostatečně velká mohou být květiny, které mají kulaté listy, ale měli by být umístěny co nejdále od postele. 

 

Vliv na náš spánek mají i barvy

Zatímco tlumené barvy podporují klid mysli, výrazné a křiklavé barvy podporují mozek k aktivitě.

Vymalujte si svou ložnici proto tlumenými barvami, šedé, béžové, světle hnědé,modré či zelené. Vhodné jsou i barvy světle fialová nebo růžová.

Pokud jsou pro vás barvy moc uklidňující a potřebujete zvýšit sexuální aktivitu, doplňte tento nedostatek v barvách třeba v povlečení s výraznou červenou barvou.

Nemáte v úmyslu měnit barvu pokoje, můžete uklidňující energii do vaší ložnice doplnit v umístění vhodných obrazů a dekorací.

Ideální jsou takové, které ve vás vyvolávají pocit klidu, lásky, šťastné vzpomínky apod.

Můžou to být třeba vaše fotografie pořízené ve chvílích štěstí, nebo obrazy znázorňující zamilované lidi , západ slunce, pohled na uklidńující moře apod.

                                                          

Přilákejte nového partnera

I když momentálně žijete sami, měli by jste spát v manželské posteli. Je to známkou toho , že jste připraveni na partnerský život. Dáváte tím znamení pro přilákání nového partnera, pro kterého je již připravena postel.

 

Co by jste měli z ložnice také odstranit?

Pokud je to možné, vyhněte se tomu mít v ložnici televizi nebo počítač. Elektromagnetické pole těchto zařízení působí i na vás. I když si tento vliv neuvědomujeme, působí negativně na náš organismus. Ani telefony nařízené na buzení , umístěné v blízkosti postele nejsou vhodné, lepší alternativou je klasický budík .

 

Zrcadla v ložnici

Pokud máte v ložnici zrcadlo, snažte se, aby bylo umístěné tak, že se v něm neuvidíte z postele.Ideální by bylo zrcadlo na noc zakrýt.       V opačném případě je to, jako by se vám někdo třetí díval do postele. Může to pak způsobit případnou nevěru.

 

Postel a její umístění

Orientace hlavy postele, je jedním z hlavních faktorů, který ovlivňuje kvalitu spánku. Příznivými světovými stranami jsou: sever,východ,západ a jihovýchod.Tyto strany podporují klid,optimismus a tvořivost.

Pro klidný spánek byste měli postel umístit, tak aby byla vaše hlava u zdi a abyste měli přehled o okně a dveřích. Tím se zajistí pocit bezpečí a klidu.

Pokud je to možné , postel neumisťujte přímo proti dveřím a oknu. Zde totiž proudí energie Jang, která by narušovala klidný spánek.

Pokud se tomuto postavení nemůžete vyhnout například z důvodů malé ložnice, je dobré postavit mezi dveře a postel, nebo mezi okno a postel nějakou menší zábranu. Např. malý paraván, nebo malou stoličku apod.

 

Volba postele                                                       

Postel by měla být vyrobena z přírodních materiálů, bez příliš ostrých rohů a hran. Ale příliš mnoho oblých rohů, může zase otupovat vztah.

Vyhněte se postelím z laminátů, ze kterých se uvolňují výpary škodlivých látek.Zvláště pro děti nejsou výrobky z laminátů a různých lepených dřevotřísek vhodné.

Do ložnice nepatří ani kovové postele.

Každá postel nejen energii přijímá, ale i vyzařuje, proto není vhodné spát v postelích  po někom, kdo postel dříve užíval /zděděná/ a neprožíval zde příjemné chvíle, nebo postel v které někdo zemřel.

Vyhněte se starým rozvrzaným postelím, váš vztah by se mohl pak stát také rozvrzaným.

 

Police  nad postelí – nevhodné řešení

Nad postelí by nemělo viset nic těžkého, protože to vyvolává pocit ohrožení/co kdyby to na vás v noci spadlo/. Takže, žádné police nad postelí, ani žádné těžké obrazy.Není ani vhodné umístění postele pod trámy nebo schodiště.

 

Osvětlení

Do ložnice nepatří žádné ostré a prudké světlo. Použijte tlumené osvětlení, nejlépe z několika lampiček.

        

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení