Postele z masivu

Postel je zdánlivě nepodstatným vybavením bytu. Mnoho lidí klade větší důraz na výběr nábytku, sedací soupravy a celé řady dalších byť potřebných věcí a zapomíná, že v posteli stráví v životě nejvíce času.

Udává se, že je to až jedna třetina života. To je základní důvod, proč si pořídit kvalitní postel. Obchody s nábytkem, či supermarkety, nabízejí samozřejmě pestrou paletu tohoto sortimentu. Ať už si však vyberete jakoukoliv postel, nikdy se žádná nevyrovná posteli z masivu vyrobené na míru. Není nad bytelnou postel ze silného přírodního dřeva. Nejlepším materiálem je buk, dub, případně borovice či smrk. Pokud se dřevo přírodně pomalu suší, vydrží pak mnohem déle, než dřevo sušené uměle horkým vzduchem v sušárnách. Postele z masivu jsou prostě bezkonkurenční kvalitou provedení, pevností a mnohem delší životností.

Určitě má každý nějaké zkušenosti se sériově vyráběnými postelemi. Stačí prudší pohyby a ozve se nepříjemné vrzání, časem se rozklíží spoje, uvolní šrouby či vruty apod. Nejhorší je to v případě dřevotřísky, která se opravuje jen velice obtížně. Postele masiv mají spoustu předností v porovnání s ostatními typy postelí. 

Můžete mít postel jednoduchou či pro dvě osoby, s nočními stolky ve shodném provedení či bez. Kromě toho můžete mít i vhodný úložný prostor, který bude ze stejného materiálu a bude tvořit s postelí harmonický celek. Mezi vysoce kvalitní poskytovatele se řadí i truhlářství Ekointerier, které disponuje všemi těmito přednostmi a zákazníkům je zárukou kvalitně odvedené práce.

Spánek v posteli z masivu vám poskytne dokonalý odpočinek. Budete překvapeni, když při obracení, či jiných známých pohybech, neuslyšíte obvyklé vrzání, skřípání či houpání. Nejen tedy, že se do postele masiv budete celý den těšit, ale zároveň se stane krásným doplňkem a chloubou vaší ložnice.