Noční stolky z masivu

5 položek celkem

Cena

46908600
146908600
final edit nocni stolek 2 supliky axa front
Česká výroba
8 600 Kč

Noční stolek AXA NEW

Kód: 3539
siva prirodni buk stolek 1 suplik front
Česká výroba
4 690 Kč

Noční stolek ŠIVA

Kód: 3583
siva prirodni buk stolek 2 supliky front
Česká výroba
4 960 Kč

Noční stolek ŠIVA  2x zásuvka

Kód: 3586
stolek Tyger jadro dve zasuvky bilazeme
8 600 Kč

Luxusní noční stolek se dvěma zásuvkami z bukového jádrového dřeva

Kód: 5004
stolek Tyger jadro jedna zasuvka bilazem
Novinka Česká výroba
7 600 Kč

Krásný luxusní noční stolek z masivního bukového dřeva

Kód: 5002

Luxusní dřevěné noční stolky z masivu

Noční stolek je praktickým doplňkem, který nesmí chybět snad v žádné ložnici, dětském pokoji nebo pokoji pro hosty. Proto v našem sortimentu naleznete širokou škálu elegantních nočních stolků z masivu, které vás jistě zaujmou už na první pohled. Podívejte se, proč se luxusní dřevěné noční stolky z masivu těší takové oblibě a mnoho lidí na ně nedá dopustit!

Elegantní noční stolky, které se neomrzí

Noční stolky z masivu se vyznačují velmi nadčasovým provedením, takže ani po mnoha letech se vám neomrzí. Sázíme na kvalitní materiály, aby noční stolky z masivu vypadaly dlouho jako nové a hlavně vám dobře sloužily. Vybírat můžete z různých druhů dřeva. Neutuchající oblibě se těší masiv buk, ale za pozornost stojí také moderní třešeň, elegantní ořech nebo netradiční typ dubu. Každý typ masivu má zkrátka něco do sebe, ale všem je společná velmi dobrá odolnost a dlouhá životnost, takže investice do masivního nábytku se rozhodně vyplatí a určitě jí nebudete litovat. Právě naopak! Základem jsou jednoduché linie, díky nimž jsou noční stolky nenápadné, ale zároveň dotváří celkový vzhled decentně zařízené ložnice, v níž je dbáno na každý, i ten nejmenší detail. Přírodní struktura vyvolává příjemný, hřejivý dojem.

Elegantní nábytek z masivu pro vaši ložnici

Noční dřevěné stolky skvěle doplňují manželské postele z masivu, které tvoří značnou část naší nabídky. Kvalitní přírodní materiály jsou nenahraditelné a jiné materiály se jim mohou pouze těžko rovnat. Dejte své ložnici novou, elegantní tvář a vytvořte si dokonalé zázemí pro odpočinek po náročných dnech. Čím dál oblíbenější jsou například vysoké postele, které poskytují maximální komfort i osobám, jimž činí vstávání z postele obtíže. Uvidíte, že uléhat do postele v takové ložnici bude mnohem příjemnější a vy se budete cítit mnohem odpočinutější a plní energie!