Jednolůžkové postele z masivu

5 položek celkem

Cena

898012980
1898012980
postel Havaj jednoluzko 1 bilazeme
od 8 980 Kč

Jednolůžková postel HAVAJ

+ další
Kód: 2005/80200L
postel Havaj lavice bilazeme
Česká výroba
od 11 780 Kč

Jednolůžková postel HAVAJ - lavice

+ další
Kód: 2010/80200L
postel Havaj jednoluzko rohovaL 1 bilazeme
Novinka Tip Česká výroba
od 11 980 Kč

Jednolůžková postel rohová

+ další
Kód: 2008/80200L
postel Havaj jednoluzko rohovaP 1 bilazeme
Česká výroba
od 11 980 Kč

Postel rohová - pravý roh

+ další
Kód: 2007/80200L
postel Havaj u bilazeme
Česká výroba
od 12 980 Kč

Jednolůžková postel HAVAJ U

+ další
Kód: 2009/80200L

Jednolůžkové postele z masivu s úložným prostorem

Souhlasíte, že úložného prostoru není nikdy dost? My jsme si toho velmi dobře vědomi, proto jsou součástí našeho sortimentu jednolůžkové postele s úložným prostorem, které skvěle poslouží například ve studentském pokoji, ale jistě se osvědčí také v pokoji pro hosty a podobně. I zde platí, že postel by měla být maximálně stabilní a pohodlná, proto vsaďte na jednolůžkové postele z masivu, který je vskutku nadčasovou záležitostí a zaručuje dlouhou životnost i maximální stabilitu.

Úložného prostoru není nikdy dost!

I pod jednolůžkovou postelí se může skrývat nečekaně velký úložný prostor, který nejednou oceníte. Výhodou je snadný přístup a maximální přehlednost, takže nebudete muset nic dlouho hledat, všechno totiž budete mít pěkně na očích. Využijte tedy možnosti, jak získat další úložný prostor ve vaší domácnosti! Uvidíte, že vám postupem času jistě přijde vhod a brzy se zaplní… Zejména v menších bytech je nutné využít každý volný kout, takže jednolůžková postel s úložným prostorem by zde neměla chybět. Jednolůžková postel navíc může během dne posloužit jako pohovka, stačí ji doplnit například stylovými polštářky a přehozem.

Elegantní ložnice během chvilky

A nezapomněli jsme ani na praktické a elegantní noční stolky, které jednolůžkové postele skvěle doplní. Vaše ložnice tak bude rázem působit moderním, avšak nadčasovým dojmem, takže ani po mnoha letech se vám neomrzí.

Přesvědčte se na vlastní kůži o tom, že i malá změna znamená velký rozdíl nejen co do kvality spánku, ale také s ohledem na vyznění interiéru. Není nutná rozsáhlá rekonstrukce nebo přestavování, raději investujte do kvalitního nábytku z masivu, který doplní pohodlné matrace a pevné rošty, jež zádům poskytnou dostatečnou oporu. I takové vybavení najdete v našem sortimentu. Udělejte něco pro své zdraví!