Postelové rošty

Luxusní postelové rošty

Stabilní, pevná postel by měla být základním vybavením každé ložnice. Toho jsme si velmi dobře vědomi, a proto v naší nabídce naleznete luxusní postele z masivu, které vám budou bez problémů sloužit po mnoho let, k vaší plné spokojenosti, a navíc vás zaujmou elegantním provedením s důrazem na nadčasovost. To však rozhodně není všechno, neboť komfortně zařízená ložnice si zaslouží mnohem více pozornosti!

Vše pro perfektní odpočinek na jednom místě

Jistě budete souhlasit, že luxusní postel ke kvalitnímu spánku rozhodně nestačí. Čím dál více lidí si uvědomuje, jak důležitý je kvalitní rošt a matrace, aby byl odpočinek opravdu povzbuzující a přinášel dostatek energie. V našem sortimentu proto naleznete klasické prkenné rošty, které poskytují páteři dokonalou oporu a vyznačují se velmi dlouhou životností. Ovšem v naší nabídce nechybí ani výklopné postelové rošty, díky nimž lze zajistit snadný přístup do úložného prostoru pod postelí. Tyto rošty se mohou vyklápět u nohou, ale stejně tak jsou dostupné ve variantě bočního výklopu. Díky tomu lze využít prostor ve vaší ložnici skutečně na maximum, aniž by bylo nutné pořizovat další nábytek, který celý prostor zbytečně zmenší.

Kvalitní matrace nesmí chybět

Neméně důležitý je výběr kvalitní matrace, která poskytne dokonalou úlevu zádovému svalstvu, jež si v noci zaslouží řádnou regeneraci. V naší nabídce mají zastoupení matrace z PUR pěny, která se vyznačuje velmi dobrými

ortopedickými vlastnostmi, nízkou hmotností a příznivou cenou. Právě výběr matrace mnoho lidí podceňuje, přitom se jedná o důležitou oporu pro namáhanou páteř. Nevhodná matrace často stojí za nepříjemnými bolestmi hlavy, ztuhlou krční páteří a dalšími zdravotními problémy. Přitom je tak snadné takovým problémům předejít… Uvidíte, že se správným roštem a matraci budete dokonale odpočinutí a plni energie!

 
1490
3890114903890

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.