Výklopné rošty

Výklopné postelové rošty

Řešíte neustále problém s nedostatkem úložného prostoru? V takovém případě je třeba využít každou možnost, mimo jiné i prostor pod postelí. Právě postele s úložným prostorem totiž pojmou opravdu hodně věcí, navíc umožňují jejich přehledné uskladnění. Proč tedy nevyužít každý kout, který vaše ložnice skýtá? Vězte, že dříve nebo později takový úložný prostor jistě maximálně využijete.

Pohodlný přístup k úložnému prostoru

Výklopné postelové rošty jsou velmi praktické, neboť umožní snadný přístup do úložného prostoru v posteli. Uvidíte, že takový úložný prostor jistě oceníte! Tyto rošty se mohou vyklápět od nohou, nebo je možný také boční výklop, takže lze zvolit takový způsob, který vám poskytne ještě snazší přístup s ohledem na dispozice vaší ložnice, aniž byste museli nějak složitě přestavovat stávající vybavení.

Jistě, válendy s úložným prostorem jsou k běžně k dostání, ale pravdou je, že vždy je lepší investovat do postele z masivu a tu doplnit výklopným roštem pro získání potřebného úložného prostoru. Zapomeňte proto na klasické válendy, které sice nabízí spoustu úložného prostoru, ale vzhledem k méně kvalitním matracím nezaručují dostatečný komfort ani pro příležitostné přespání, natož každodenní odpočinek. Takže pryč s nimi!

Bez kvalitní matrace se neobejdete

Kvalitní rošt si žádá neméně kvalitní matraci, kterou rovněž můžete pořídit v našem internetovém obchodě. Pozornost si zaslouží zejména matrace z takzvané studené pěny různých tuhostí,kombinované s vicoelastickou pěnou, která vyniká dobrými ortopedickými vlastnostmi, neboť se dokonale přizpůsobí vašemu tělu, ale zároveň mu poskytne dostatečnou oporu. To vše navíc v kombinaci s příznivou cenou.

Přesvědčte se na vlastní kůži o tom, že kvalitní zařízení ložnice nemusí být drahé, a pořiďte si vše potřebné na jednom místě! Na luxusní masivní nábytek jistě nedáte dopustit…

 
2700
3890127003890

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.