Prkenný rošt v rámu

Prkenné rošty do postele

Stabilní postel s kvalitním roštem nic jen tak nenahradí. Zapomeňte proto na nejrůznější válendy

nebo rozkládací pohovky, které jsou pro každodenní spaní naprosto nevhodné. Výsledkem takového lůžka jsou většinou neustávající bolesti hlavy, problémy s krční páteří a podobně.

V posteli trávíme téměř třetinu života, takže žádné kompromisy zde rozhodně nejsou na místě, a to v zájmu našeho zdraví, dobré nálady i každodenní duševní a fyzické svěžesti!

Pro dokonalý odpočinek je kvalitní rošt nezbytný

Základním předpokladem dokonalého odpočinku je samozřejmě stabilní postel, ale ještě důležitější je samotný rošt. Prkenné rošty do postele, které naleznete v naší nabídce, se vyznačují dostatečnou pružností, ale zároveň jsou pevné natolik, aby vám poskytly dostatečnou oporu.

Komfortní spánek bez kompromisů

Pro opravdu dokonalý odpočinek musí být rošt doplněn o matraci, která se rovněž postará o dostatečnou oporu pro celé tělo, zejména potom pro páteř a zádové i krční svalstvo. Proto v našem sortimentu nechybí ani kvalitní matrace z PUR pěny, které se vyznačují velmi dobrými ortopedickými vlastnostmi a také nízkou hmotností. V jejich prospěch hovoří rovněž příznivá cena, která z těchto matrací dělá ideální kandidáty do každé ložnice, včetně té vaší!

Vše pro krásnou ložnici

Naše pozornost se však soustředí zejména na luxusní postele z masivu, které se skvěle vyjímají v interiérech různého stylu. Vězte, že masivní nábytek je nadčasovou záležitostí a investice do manželské postele z masivu rozhodně nebudete litovat. Právě naopak, masiv si zamiluje každý díky jeho jedinečné struktuře, která je maximálně příjemnána pohled i na dotek. I vy jeho kouzlu jistě podlehnete a nebudete se chtít vrátit k méně kvalitnímu nábytku, který mnoho nevydrží a rychle se okouká!

 
1490
1990114901990
   
 • rost do postele Kód: 106/90X
  Skladem

  Rošt do postele- 90x200cm

  Doprava zdarma při koupi 2ks roštů


  od 1 490 Kč
  Výrobce: Ekointerier s.r.o. Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.